Bezpłatny Webinar:

Jak przygotować się do kontroli legalności pobytu i zatrudnienia cudzoziemców?

Praktyczne wskazówki na podstawie najczęściej ujawnianych uchybień w trakcie kontroli.

Powiedz We!come w swojej firmie!

Czwartek 16.05  •   10:00  •  Czas trwania: 90 min

Webinar jest organizowany przez Stowarzyszenie Organizacji Zatrudniających Cudzoziemców – We!come w ramach współpracy Partnerów Pomorskiej Platformy Współpracy na rzecz cudzoziemców na regionalnym rynku pracy – inicjatywy Samorządu Województwa Pomorskiego realizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Poznaj naszą agendę:

10:00 – 11:00

  • Warunki wjazdu i pobytu cudzoziemców na terytorium RP
  • Przekształcanie pobytów długoterminowych w krótkoterminowe i odwrotnie
  • Pomoc SG w dobrowolnym powrocie cudzoziemców do kraju
  • Dokumenty i zagadnienia podlegające analizie w toku kontroli PIP

11:00 – 11:30

Q&A
Odpowiedzi na pytania, które można zadać w formularzu zapisów

Webinar poprowadzą ekspertki:

Karolina Szałkowska

Koordynator Sekcji Legalności

Oprócz wieloletniego doświadczenia na stanowisku inspektora pracy przy realizacji kontroli legalności zatrudnienia, jest również radcą prawnym. Prowadzi także działalność szkoleniową m.in. na rzecz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz w Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku.

Paulina Piepiórka

Młodszy Chorąży Straży Granicznej

Służbę w formacji Straży Granicznej rozpoczęła w 2014r.  Od 2022r. zajmuje stanowisko Kierownika Zespołu ds. Migracji Grupy ds. Cudzoziemców. W swojej codziennej służbie zajmuje się bezpośrednimi kontaktami z cudzoziemcami, ocenia legalność ich pobytu, prowadzi postępowania z zakresu zobowiązania cudzoziemca do powrotu, przyjmuje wnioski dot. ochrony międzynarodowej, a także zajmuje się analizą oraz wstępną weryfikacją cudzoziemców pod kątem handlu ludźmi. 

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Czwartek 16.05 | 10:00
bezpłatny webinar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, wykorzystywanie moich danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o. o., z siedzibą w Gdańsku, 80-309, Al. Grunwaldzka 411 oraz spółki zależne wchodzące w skład grupy kapitałowej Grupy Progres, w celu przedstawienia oferty marketingowo-handlowej. Administratorem danych osobowych jest Grupa Progres Sp. z o. o., z siedzibą w Gdańsku oraz każda ze spółek zależnych w przypadku powierzenia danych. Pełna treść klauzuli przetwarzania danych osobowych znajduje się: https://grupaprogres.pl/rodo/