Stowarzyszenie Pracodawców Zatrudniających Cudzoziemców w Polsce

Bezpłatny Webinar:

Powiedz We!come w swojej firmie!

Różnorodność etniczna w organizacji — jak wspierać pracowników?

 

Środa 24.01  •   13:00  •  Czas trwania: 90 min

Zapraszamy na pierwszy webinar z cyklu Powiedz We!come w swojej firmie! Jak wygląda różnorodność etniczna pracowników w Polsce? Ekspertki opowiedzą m.in. jak różnorodność w organizacji wpływa na komunikację i jakie różnice powodują konflikty w zespole, a także jak pracodawca może wspierać dobrostan  psychiczny pracowników w zróżnicowanym kulturowo środowisku pracy.

Poznaj naszą agendę:

13:00 – 13:30

RÓŻNE spojrzenia na RÓŻNOrodność w miejscu pracy

Patrycja Chracewicz – Koordynatorka Stowarzyszenia We!come

13:30 – 14:30

Jak wspierać pracowników w środowisku pracy zróżnicowanym kulturowo?

Anna Wojciechowska – CEO EAP24

 

Webinar poprowadzą ekspertki:

Anna Wojciechowska

CEO EAP24

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i realizacji projektów HR – doradczych, szkoleniowo-rozwojowych, wsparcia pracowników; współpracowała z ponad 200 klientami korporacyjnymi. Dzięki 15-letniej pracy w różnych rolach m.in. konsultanta HR, menedżera i właściciela, a także dzięki przygotowaniu psychologicznemu, doskonale rozumie potrzeby HR, pracowników, menedżerów oraz organizacji. Jako CEO w EAP24 wspiera firmy we wdrażaniu kompleksowych programów wsparcia EAP – nowoczesnego benefitu w postaci systemowego wsparcia psychologicznego, menedżerskiego i prawno-finansowego. 

Patrycja Chracewicz

Koordynatorka Stowarzyszenia We!come

Odpowiedzialna za kontakt i relacje z Członkami Stowarzyszenia We!come, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynacji projektów. Ustala harmonogram prac, nadzoruje prace specjalistów i organizuje życie biura. Jako koordynatorka Stowarzyszenia We!come pokazuje polskim pracodawcom, jak wspierać wielokulturowość w organizacji. Współpracuje z instytucjami miejskimi i innymi organizacjami pozarządowymi, pomagając cudzoziemcom w aklimatyzacji, integracji i dostępie do edukacji. Aktywnie bierze udział w kampaniach, akcjach i wydarzeniach promujących równość i różnorodność.  

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Środa 24.01 | 13:00
bezpłatny webinar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, wykorzystywanie moich danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o. o., z siedzibą w Gdańsku, 80-309, Al. Grunwaldzka 411 oraz spółki zależne wchodzące w skład grupy kapitałowej Grupy Progres, w celu przedstawienia oferty marketingowo-handlowej. Administratorem danych osobowych jest Grupa Progres Sp. z o. o., z siedzibą w Gdańsku oraz każda ze spółek zależnych w przypadku powierzenia danych. Pełna treść klauzuli przetwarzania danych osobowych znajduje się: https://grupaprogres.pl/rodo/